לאן נטייל? בילוי כפרי הרחק מהעיר הגדולה בין שפלת החוף להרי ירושלים

לא חייבים להכנס לערים הסואנות, לחפש חנייה ולהמתין בתורים ארוכים.. חבל שפלת יהודה, שנמצא במרחק של 20-30 דקות ממרכז הארץ, התברך בשפע של מקומות קסומים, יוזמות חקלאיות קטנות, אטרקציות ופינות חמד שמתאימים לזוגות, משפחות קבוצות ותיירים המחפשים בילוי שקט ואותנטי בישראל.

המשק המשפחתי של משפחת צבן – "עיזה פזיזה", הוקם ב- 2004 ע"י בני המשפחה, ומאז מהווה מרכז מקצועי וחווייתי לפעילות חובבנית ומקצועית הקשורה לעולם העיזים, החלב ומוצריו. במקום בית קפה קטן, מעדניית גבינות עיזים וחלל ממוזג לקורסים והרצאות.

אתם מוזמנים לבקר ולהכיר את הפנים ואת האנשים שמאחורי הגבינות, לסייר במשק ולהתפנק בארוחה כפרית על טהרת מוצרי המחלבה האיכותיים שאנו מכינים במקום, בלווית מטבלי הבית המיוחדים שלנו, קרייקרים טבעיים, ריבה ודבש, שמן זית וכוס יין…
בנוסף לחוויה הקולינרית, אנו מציעים גם מגוון של פעילויות חווייתיות דרכן תוכלו להחשף לאורח חייהן של העיזים ולרזי ייצור הגבינות, וכן סדנאות גיבון מתקדמות ללקוחות פרטיים ולקבוצות מאורגנות קטנות.
ניתן לרכוש אצלנו את כל חומרי הגלם הטריים ואת כל הכלים הדרושים לצורך ייצור גבינות איכותיות בבית. פרטים נוספים בטלפון: 08-6102876.

בין הרי ירושלים לשפלת החוף, בין כרמים ושדות וגפנים לרוב, עומד בית קטן וליידו דיר עיזים, בית קפה, מחלבה וגדיים עליזים..


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.